Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Pohřební
služby

Pohřeb můžeme sjednat v klidu Vašeho domova, abychom Vám tak co nejvíce ulehčili těžkou životní situaci. Po úmrtí Vašeho blízkého nám zavolejte na číslo 602 210 601, na toto číslo můžete volat ve dne i v noci.

Zajistíme pro vás veškeré služby – od převozu zesnulého až po zajištění smutečních kytic. Vše, co bude možné, náš pohřební ústav v případě Vašeho zájmu vyřídí za Vás. Po dohodě s Vámi zajistíme například i obřadní síň.

Stačí, když nám zavoláte, dohodneme se na termínu, kdy Vás pracovníci naší pohřební služby navštíví.

Výběr pohřební služby záleží plně na Vás, rozhodnete-li se však pro naši pohřební službu HELFI, garantujeme Vám jistotu profesionálních služeb a etický přístup našich zaměstnanců.

převoz zesnulého odkudkoli v České republice

převoz zesnulého ze zahraničí

pomoc s vyplněním potřebných formulářů

vyřízení vydání úmrtního listu na matrice

zajištění rakve a urny

objednání smuteční vazby (kytice, věnce – umělé i přírodní)

vytištění smutečního parte

pohřeb – smuteční rozloučení v pohřebních síních nebo v kostelech

zajištění kremace

uložení zesnulého do země, případně zajištění rozptylu

taxislužba – převoz smutečních hostů na pohřeb a z pohřbu

Jestliže si budete přát uložit rakev nebo urnu do země nebo do hrobky, naše pohřební služba zajistí veškeré služby, které s tím souvisejí.

kompletní zajištění obřadu (civilního i církevního)

zajištění řečníka nebo kněze

výkop hrobu

přenos či převoz rakve nebo urny na místo uložení do země

převoz smutečních kytic a věnců

uložení rakve či urny do země

zasypání hrobu

Po celou dobu Vám garantujeme profesionální etický přístup. Pohřeb do země může být církevní nebo civilní.

Naše pohřební služba zajišťuje oba druhy obřadů.

Pro podrobnější informace volejte na číslo 602 210 601.

Kremace bez obřadu znamená zpopelnění zesnulého bez obřadu v obřadní síni. Pokud si budete přát, můžeme zajistit Vaši přítomnost u kremace.

Naše pohřební služba HELFI může pozůstalým zajistit přítomnost u kremace i u zajíždění rakve. Samozřejmostí u nás je zajištění všech souvisejících služeb vlastními silami, včetně zapůjčení smutečních věnců. Po kremaci Vám předáme urnu, případně zajistíme její uložení na místě, kde si budete přát (uložení do hrobu, uložení do urnového háje), eventuálně zajistíme rozptyl nebo vsyp popela na pietních loučkách.

Výběr skladeb - skladby si můžete vybrat v sekci VÝBĚR SKLADEB.

Kremace s obřadem znamená, že před samotnou kremací (zpopelněním) se ve vybrané obřadní síni nebo ve zvoleném kostele uskuteční smuteční rozloučení se zesnulým. Kremace se může uskutečnit, dle přání objednatele pohřbu, v některé z následujících pohřebních síní:

Krematorium Praha Strašnice – velká obřadní síň

Krematorium Praha Strašnice - malá obřadní síň (Baxova)

Obřadní síň - na Olšanech - nová obřadní síň

Krematorium Praha Motol – obřadní síň v Motolském krematoriu

obřadní síň - Praha Olšany - ústřední obřadní síň na Olšanech

obřadní síň - Praha Vinohrady – Vinohradská kaple

Naše pohřební služba HELFI může pozůstalým zajistit přítomnost u kremace i u zajíždění rakve. Samozřejmostí u nás je zajištění všech souvisejících služeb vlastními silami, včetně zapůjčení smutečních věnců. Po kremaci Vám předáme urnu, případně zajistíme její uložení na místě, kde si budete přát (uložení do hrobu, uložení do urnového háje), eventuálně zajistíme rozptyl nebo vsyp popela na pietních loučkách.

Výběr skladeb - skladby si můžete vybrat v sekci výběr skladeb.

Pokud potřebujete vyřídit pohřeb, zavolejte na číslo 602 210 601. Buď přijedeme pohřeb vyřídit k Vám domů, pokud si to budete přát, nebo Vám v Praze a okolí v dohodnutém termínu pošleme TAXI, které Vás přiveze do kanceláře naší pohřební služby, kde se domluvíme na tom, jak bude pohřeb vypadat a na dalších souvisejících službách. Nebudete se tak muset v těžké chvíli zabývat řízením auta či cestovat hromadnou dopravou. Taxi vám rádi zaplatíme.

Pohřební služba HELFI je specialistou na rychlé převozy zesnulých. Jsme schopni být do třiceti minut na kterémkoliv místě v Praze.

Po úmrtí blízkého volejte na číslo 602 210 601.

Díky vyspělému technickému zázemí zajistíme převoz zesnulého do kteréhokoliv místa České republiky s tím, že při žádném úkonu nevyužíváme služeb jiné společnosti. Proto můžeme garantovat hladký průběh celého procesu.

Naše pohřební služba se může pochlubit moderním vozovým parkem, vlastníme i vůz RollsRoyce, což je skutečný klenot mezi pohřebními vozy.

Při přepravě zesnulého do zahraničí nebo ze zahraničí naše pohřební služba nabízí kompletní servis. Jsme velmi dobře seznámeni s jednotlivými předpisy, které v různých zemí platí, naše pohřební služba Vám proto může nabídnout přesné vyplnění potřebných formalit, které jsou pro přemístění zesnulého nezbytné.

zajištění speciální rakve

vyřízení hygienických povolení

zajištění speciálního vozu s chladicím zařízením, případně zajištění speciální rakve do letadla (včetně zajištění letenek pro pozůstalé)

nabalzámování zesnulého (vyžadováno v některých zemích)

vybavení celních formalit